ورود به سامانه

در صورتی که در سامانه ثبت نام نکرده اید، روی ثبت نام در سامانه کلیک کنید.

 

با توجه به سیاست‌های فصلنامه روان‌شناسی کاربردی، به اطلاع نویسندگان محترم می‌رساند روند ثبت، داوری و انجام اصلاحات مقالات فقط از طریق همین سایت انجام می‌شود و به درخواست‌هایی که از طریق ایمیل ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

براساس مصوبه هیأت تحریریه فصلنامه، ارسال همزمان بیش از 2 مقاله از هر نویسنده مجاز نیست و نیز حسب مقررات اعلامی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از هر نویسنده در هر سال صرفاً یک مقاله منتشر می‌گردد.


 لطفا قبل از ارسال مقاله، راهنمای نویسندگان به طور کامل مطالعه فرمائید.

1. در زمان بارگذاری مقالات، وارد کردن تمامی اطلاعات نویسندگان توسط نویسنده مسئول به طور کامل و صحیح ضروری است، بدیهی‌ست پس از گذر از مرحله بارگذاری امکان ویرایش اسامی وجود ندارد (الزامی است که  نویسنده مسئول با ایمیل خود در سامانه ثبت نام کرده باشد) در ثبت کردن نام و مشخصات خود و دیگر نویسندگان در سامانه دقت فرماید؛ چون پس از ارسال مقاله، امکان هیچ تغییری مثل افزودن یا اصلاح یا حذف نام نویسنده یا نویسندگان و یا تغییر نویسنده مسئول وجود ندارد (هنگام ثبت نام در سامانه الزامی است که ایمیل آکادمیک نویسندگان در سامانه ثبت شود).

2. فایل مقاله اصلی و سایر فایل‌های ارسالی باید طبق ساختار ارائه شده در بخش راهنمای نویسندگان آماده و ارسال گردد. در صورت عدم رعایت ساختارها، مقاله به نویسنده بازگردانده خواهد شد.
3. ضروری است در زمان ارسال مقالات، فایل اسکن شده حق تألیف، تعهدنامه و فرم تعارض منافع که توسط همه نویسندگان امضاء شده باشد، بارگذاری شود. به مقالاتی که تصویر این سه فایل را نداشته باشند، ترتیب اثر داده نمی‌شود.


 کاربران محترم 

چنانچه برای ورود به نشریه با خطایی مواجه شدید، پس از انتخاب نشریه مورد نظر، از قسمت ورود به سامانه بر روی رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام کلیک کنید تا رمز عبور جدید از طریق ایمیل برایتان ارسال شود.

ورود به سامانه